01HAKKIMIZDA

Çeyrek asırdır; Ana merkez, tekerlek, debriyaj, servo diyafram tamir takımları, fren ve toz lastikleri, oring, conta çeşitleri imalatı ile size hizmet veren Frenlas, kısa sürede markalaşma sürecini tamamlamıştır. Ve son olarak ürün yelpazemize 2007 yılı başından itibaren merkez üretimini de eklemiş bulunmaktayız.

Ürünlerimiz gerek dizaynı, gerekse kaliteli ve kullanışlı olmaları nedeniyle, Avrupa normlarına uygundur. Şirketimiz dünyadaki ve Türkiye'deki teknolojik gelişmeleri yakından izleyip bu gelişmeleri zamana uyarlayabilen makine parkı ile ürünlerimize yansıtarak değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

FRENLAS LTD.ŞTİ. 3000 m2 kapalı alana sahip entegre bir tesistir. Araştırma - geliştirme bölümü sayesinde, üretim teknolojileri yönünde geliştirdiği özgün projelerle, Türk sanayisinin Dünya ile rekabet gücüne katkı sağlayabilmenin çabası içindedir.

Ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanında kullanılmakta olup ayrıca Dünya'nın çeşitli ülkelerine de ihraç edilmektedir. Sektöründe güvenilir bir imza olan Frenlas, kalite ve güven ilkesinden yola çıkarak ürünün kalitesinin en üst düzeyde olmasını sağlamak amacıyla TSE 10357 ve ISO 9001-2008 standart’ına uygun üretim yapmaktadır.

02MİSYONUMUZ

Firmamızın kuruluş amacı Türkiye ve Dünya otomotiv sektörüne, gelişen en son teknolojileri özümseyerek, yüksek kalite ve rekabet avantajına sahip HİDROLİK & HAVALI fren ve debriyaj ekipmanları üreterek; bunun sonucunda müşterilerine değer yaratan, kârlı, sürekli kendini geliştiren ve istihdam sağlayarak ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunan bir firma olarak sektördeki faaliyetlerimize devam etmek.

03MİSYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası pazarda kalite ve rekabet avantajını koruyarak, pazar payını arttıran bir firma olmak,
Türkiye ve hedef pazarlardaki ticari araç üreticilerinin ve yedek parça piyasasının ilk tercihi olmak,
Türkiye’de sektöründe her açıdan örnek gösterilen bir firma olmak,
Türkiye’de %100 yerli sermaye ile kurulmuş en büyük hidrolik&havalı fren ve debriyaj sistemleri üreticisi olmak.

04MARKALARIMIZ

Frenlas olarak tescil ettirdiğimiz “FLS” ve “DIXFEN” markaları altında üretim yapmaktayız.

Marka değerimize olan güvenimiz sayesinde, gelecek yıllarda yeni ve daha güçlü bir ivme ile büyümeye devam edeceğimize inanıyoruz.